menu
best replica watches uk
 

HAKKIMIZDA

Asrın Boya ve İnşaat Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. olarak, üretimde ve hizmette en ileri düzeyde kaliteyi hedefleyerek uzman ve eğitimli kadrosu ile, inşaat grubu su ve solvent bazlı boya üretimine 1998 yılında başlamıştır.

Kuruluşundan bu yana üretimde kaliteyi hedefleyip teknolojik gelişmeleri takip ederek AR-GE çalışmalarını her zaman ön planda tutmuş olup bu çalışmalarını 2000 yılında üretimindeki ürün yelpazesini TSE standartlarında üretim yaparak belgeli hale getirmiştir. 2004 senesinde kaliteli ürün anlayışına hizmet anlayışını da ekleyerek ISO 9001:2000 belgesini alarak hizmet standartını belgelemiştir.

Ürün yelpazesini, rekabet şartlarına uyum anlayışı çerçevesinde 2007 senesinde sanayii grubu Rapid Endüstriyel Boya üretimine başlayarak ürün gamını genişletmiştir.

Kusursuz mamül üreterek, müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutarak, teknolojiyi takip ederek, üretilen mamülleri sağlıklı bir şekilde sizlere ulaştırarak, sizlere satış sonraso en iyi teknik hizmeti sunarak, üretim ve hizmette kalite açısından yükselen bir grafik çizerek her zaman hizmetinizde olacaktır.

 
You can receive a fantastic replica rolex Milgauss watch today in a good price tag. rolex was founded by Hans wildorf and Alfred Davis in 1905. The title "rolex" was actually not trademarked until finally 1908 if they moved their workplaces to switzerland. Recognized for their ralph lauren outlet online modern operate with wristwatches along with a model of great style and design, rolex is a luxurious brand replica watches considering the fact that their creation. i have been a rolex admirer considering that owning my very first rolex watch once i was eighteen many years outdated; it was a graduation present from my grandmother.
     
Asrın Boya ve İnşaat San. Tic. Ltd. Şti
Tel: +90 (312) 354 28 50
Tel: +90 (312) 385 31 15
Faks: +90 (312) 385 42 91
Copyright Asrın Boya 2012 © Gimat Gıda Depolama San. Sit. 106. Sk. No: 10
Saray, Kazan/ANKARA - TÜRKİYE
E-Mail: bilgi@asrinboya.com
International: sales@asrinboya.com